Вівторок, 3 Жовтня

Надійшло офіційне повідомлення про загибель бердичівлянина Віктора Сніжка з 139 батальйону ТРО

З великим сумом і скорботою в серці ми приймаємо звістки про нові втрати, яку спіткали наш район. Адже знову ми вимушені прощаємося з відданим сином, братом, другом та справжнім героєм, віддавши своє життя за Україну, за мир, свободу та справедливість.

 


Гіркі новини надійшли у Бердичівську міську територіальну громаду. Бердичівська районна військова адміністрація з глибоким сумом вимушена повідомити про героїчну загибель бердичівлянина – солдата Сніжко Віктора Вікторовича, 1972 року народження.

 

Стрілець 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А 7305 героїчно загинув 4 червня 2023 поблизу населеного пункту Новоселівське Сватівського району Луганської області.

Бердичівська районна військова адміністрація та редакція "РІО-Бердичів" висловлюють щирі співчуття рідним та близьким полеглого героя. Сьогодні ми сумуємо за загиблим військовослужбовцем, водночас вшановуючи його величну службу та жертовність. Його надійність, відданість та готовність вступити в боротьбу з ворогом залишаться назавжди в наших серцях.

Нехай пам'ять про нашого вбитого земляка буде незгасною і надихає нас на боротьбу за справедливість. В цей важкий час всі наші молитви і співчуття линуть до рідних та близьких полеглого героя. Нехай вони знайдуть силу і підтримку у цій непоправній втраті..

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.