Четвер, 28 Вересня

У Бердичеві розпочали підготовку міського бюджету наступного року

Розпорядження про початок бюджетного процесу підписав 4 вересня міський голова Сергій Орлюк.

 


По аналогії з минулими роками, в цьому розпорядженні дано вказівки фінансовому управлінню та головним розпорядникам бюджетних коштів провести ряд заходів та підготувати відповідні запити.

 

Все це зробити можна, але поки на державному рівні не вирішили, чи залишати ПДФО від військових у міських бюджетах, зрозуміти, яким буде бюджет Бердичева наступного року майже неможливо.

В минулому році він зріс майже вдвічі від планових показників за рахунок збільшеного відрахування ПДФО військових, які служать у частинах, зареєстрованих в нашому місті. Орієнтовно, з 400 мільйонів до 800.

В цьому році забрали реверсну дотацію близько 80 мільйонів, але все одно ПДФО від військових збільшує бюджет достатньо для виконання багатьох завдань, на які раніше просто не вистачало коштів (техніка для комунальних підприємств, відшкодування різниці в тарифах, додаткове фінансування освіти, будівництва і ремонти).

Якщо ПДФО від військових в наступному році заберуть у місцевого самоврядування, про що сьогодні активно дискутується на вищих щаблях влади, то місту в наступному році доведеться жити дуже й дуже ощадливо.

І, напевно, саме на такий варіант потрібно націлюватись розпорядникам бюджетних коштів при формуванні своїх запитів на наступний рік.

Голова бюджетної комісії міської ради Юрій Ніколаєнко в минулому році обіцяв, що депутати будуть долучатись до розробки бюджету на самих ранніх етапах роботи, побачимо, наскільки в них це вийде.

byudghet1

byudghet2

byudghet3

 

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.