Роздрукувати цю сторінку

Пожежники Бердичева нагадують про небезпеку випалювання сухої трави

Протягом останніх трьох днів підрозділи пожежної охорони здійснили шість виїздів для ліквідації загорань сухої природної рослинності на території міста та району.

Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області нагадує мешканцям міста та району зміни до статті 771 «Кодексу України про адміністративне правопорушення», щодо відповідальності за своєвільне випалювання сухої рослинності або їх залишки :

- випалювання сухої природньої рослинності або її залишки без дозволу органів державного контролю по галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само, невжиття посадовими особами, які одержали дозвіл на випалювання сухої природної рослинності або її залишки, заходів щодо своєчасного її гасіння – тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від п’яти до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 50 до70 неоподаткових мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах території та об’єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладання штрафів на громадян від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 70 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Тому, шановні мешканці м. Бердичева та Бердичівського району, задумайтесь, чи варто, порушуючи правила пожежної безпеки, ризикувати власним життям та майном.

Заступник начальника Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області майор служби цивільного захисту В. Є. Рейко

В. Є. Рейко

Останнє від В. Є. Рейко

Подібні матеріали