У Бердичівській виправній колонії провели духовно-просвітницьку роботу — РІО Бердичів

Четвер, 9 Липня

  • Бердичівський Базар

У Бердичівській виправній колонії провели духовно-просвітницьку роботу

12 бер. 2015 Володимир Терещук

У п’ятницю, 6 березня, в Бердичівській виправній колонії (№70) отцем Зіновієм та пастором Віталієм було проведено духовно-просвітницьку роботу із метою забезпечення релігійних потреб засуджених.


Віталій Богун провів бесіду з засудженими до довічного позбавлення волі, з метою покращення психоемоційного стану засуджених, надання можливості позбутися відчуття провини за гріхи, які іноді так турбують душу.


Також в цей же день паралельно було проведено служіння за участю Протоієрея Свято-Миколаївського собору міста Бердичева отця Зіновія Ромаха.


Дані заходи дозволяють сформувати у засуджених критичне ставлення до негативних вчинків. Вони виконують неоціненну роль у формуванні релігійного світогляду, який дає змогу засудженим без зайвих зусиль долати психотравмуючі обставини, в які вони потрапили.
Спільно з психологом установи, обговорено питання щодо духовної та психологічної підтримки засуджених, які потрапили в умови позбавлення волі.


Близько 75 засуджених взяли участь в даному заході.


Володимир Терещук, психолог Бердичівської виправної колонії (№70)

 

Фотогалерея

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.