Підсумки службової діяльності у Райківській виправній колонії — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

  • Бердичівський Базар

Підсумки службової діяльності у Райківській виправній колонії

У четвер, 9 квітня, в Райківській виправній колонії (№ 73), було проведено підведення підсумків службової діяльності за перший квартал поточного року та визначено пріоритетні завдання на майбутнє. На засіданні були присутні заступник начальника з виробництва управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області Новіцький А.Д., та головний спеціаліст виробничого відділу управління майор внутрішньої служби Жигадло В.П.


У ході зібрання керівники структурних підрозділів установи прозвітували про проведену роботу за звітній період, прийняли до уваги зауваження та пропозиції з боку представників управління та окреслили ряд пріоритетних завдань для подальшого покращення службової діяльності.

Старший інспектор із контрольно-аналітичної роботи лейтенант внутрішньої служби Яницький О.І.

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.