Благодійний захід в Бердичеві — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

  • Бердичівський Базар

Благодійний захід в Бердичеві

17 квіт. 2015 Т.Ковалик

Біля 200 осіб на днях завітали на захід до Великодніх свят в Будинок офіцерів. Це сім’ї поранених та вбитих, опікунів, інвалідів, родини, які знаходяться в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Бердичівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Чудова розважальна програма, гарні подарунки для дітвори, спільна молитва, спілкування – все це стало можливим завдяки гарній співпраці між службами виконавчого комітету, релігійною громадою «Силоам» та її керівником М.Г.Крицьким, які і підготували для наших сімей це гарне свято, яке не залишило байдужим ні сироту, ні пораненого бійця, ні сім’ї, що прагнуть подолати складні життєві обставини і яким так, інколи, не вистачає душевного спілкування з іншими людьми, котрим також непросто.
Т.Ковалик директор БМЦСССДМ

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.