Роздрукувати цю сторінку

Бердичівська ОДПІ повідомляє

Бердичівська ОДПІ нагадує, щодо сплати ЄСВ!
20 квітня 2015 року - останній день для сплати:


- єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне державне страхування роботодавцями за березень 2015 року;
- єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне державне страхування з доходу фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, за 1 квартал 2015 року.До уваги платників податків –юридичних осіб
Бердичівська ОДПІ нагадує, що
29 квітня, вівторок
Останній день сплати


• авансового внеску з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, юридичними особами за 1 квартал
• авансового внеску з транспортного податку юридичними особами за 1 квартал
• авансового внеску рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за 1 квартал30 квітня 2015 року - останній день подання декларації

Завершується кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2014 року. Отже, 30 квітня 2015 року - останній день подання декларації.
Декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації. У 2015 році декларацію про майновий стан і доходи обов’язково треба подати тим громадянам, які отримували протягом 2014 року доходи не від податкових агентів (тобто від нерезидента чи фізичної особи, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність); іноземні доходи; доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інше); від надання майна в оренду фізичним особам; доходи у вигляді виграшів у гральних закладах; спадщини чи подарунків; інші доходи, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу, але не є звільненими від оподаткування.
Шановні громадяни! До завершення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році залишилося не так багато часу!
Закликаємо платників своєчасно подати декларації про отримані доходи.

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Ольга Каткова

Подібні матеріали