Семінар-нарада з першими заступниками начальників установ та начальниками відділів охорони у Райківській ВК — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

  • Бердичівський Базар

Семінар-нарада з першими заступниками начальників установ та начальниками відділів охорони у Райківській ВК

16 квітня на базі Райківської виправної колонії (№ 73) під головуванням першого заступника начальника управління ДПтС України в Житомирській області підполковника внутрішньої служби І.С. Калашникова проведено семінар-нараду з першими заступниками начальників установ та начальниками відділів охорони.


Семінар-нарада розпочалася із відвідування вартового приміщення варти, було оглянуто побутові умови для несення служби відділом охорони. Після чого присутні зайшли до кімнати зберігання зброї, де старший інспектор з озброєння розповів про порядок видачі та приймання зброї, продемонстрував безпосередньо місце, де знаходиться озброєння.


Далі присутнім було запропоновано пройти на учбовий майданчик, де молодші інспектори відділу охорони проводять практичні заняття та підвищують рівень майстерності у застосуванні зброї у разі необхідності.


Під час обходу периметру забороненої зони першим заступником начальника управління ДПтС України в Житомирській області підполковником внутрішньої служби І.С. Калашниковим було перевірено несення служби чатовими на постах та оголошено учбову тривогу за сигналом оповіщення «Буря – 3» (втеча засудженого).У ході відпрацювання було перевірено механізм взаємодії відділів та служб установи – особовий склад показав злагоджені результати по відпрацюванню алгоритму.


На підсумковій нараді підполковник внутрішньої служби І.С. Калашников заслухав звіти перших заступників начальників установ щодо стану роботи у питаннях забезпечення надійної охорони установ протягом першого кварталу 2015 року та звернув увагу присутніх на необхідність вирішення негайних питань у найкоротший термін.


Старший інспектор із контрольно-аналітичної роботи лейтенант внутрішньої служби Яницький О.І. 

Фотогалерея

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.