ЧОРНОБИЛЬ – дні випробувань — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

ЧОРНОБИЛЬ – дні випробувань

22 квіт. 2015 Шевчук І.В.

26 квiтня 2015 року вiдбудуться 29 роковини Чорнобильської катастрофи. Нi в якiй мiрi не применшуючи подвигу iнших лiквiдаторiв наслiдкiв аварiї, ми повиннi вiддати належне саме людям вогняної професiї, всiм вiдзначеним i не вiдзначеним нагородами держави. 

26 квiтня — це не просто календарна дата, це символ, наповнений гiркотою подiй.


Першими, хто не замислюючись про наслiдки, кинулися в бій з атомною стихiєю, були вогнеборцi. Головний тягар тодi лiг саме на них. I саме вони ступили у вируюче полум’я, в смертельну радiацiю. Вони чiтко усвiдомлювали небезпеку, але не вiдступили.


У смертельному двобої з пекельним вогнем i радiацiєю, в самому пеклi 4-го енергоблоку атомної станцiї, вони своїми дiями запобiгли ще бiльшим її руйнуванням i вiдвернули загрозу вiд сотень мiльйонiв землян.


Вони, виконали, можливо, найбiльш вiдповiдальну роботу на нашiй планетi. А їх дiї за значимiстю не мають собi рiвних в iсторiї людства. Вони не загинули, бо Герої не вмирають, вони в наших серцях надовго. Це Правик В.П., Кiбенок В.М., Телятников Л.П. - Герої Радянського Союзу, це Ващук М.В., Iгнатенко В.І., Тетенок М.І., Тишура В.І. – Герої України, це наш земляк Максимчук В.М. - Герой Росiї, це Мельник В.П., третiй керiвник гасiння пожежi, повний кавалер ордена «За заслуги», кавалер ордена «Червоної Зiрки».


Дорогi колеги i спiввiтчизники! Подвиг героїв-вогнеборцiв наша з Вами задача увiковiчити в нашiй пам`ятi, шляхом героїко-патрiотичного виховання молодих спецiалiстiв, молодi та пiдростаючого поколiння.


Ми вдячні цим простим, мужнім хлопцям, які ціною свого життя і здоров’я запобігли Армагедону! Схилимо голови перед тими, хто не дожив! Віддячимо тим, хто поряд!

Із глибокою повагою та шаною,
Начальник Бердичівського міськрайонного
відділу Управління ДСНС України
у Житомирській області
Шевчук І.В.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.