Персонал Бердичівської ВК (№70) Житомирської області удосконалював навички з вогневої підготовки — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Персонал Бердичівської ВК (№70) Житомирської області удосконалював навички з вогневої підготовки

24 квіт. 2015 Олександр Корженевський

З метою належної організації навчання особового складу відділу охорони Бердичівської виправної колонії (№70), системи володінню вогнепальною зброєю та ефективного використання отриманих навичок під час виконання службових завдань 23.04.2015 року на військовому стрільбищу с. Райки з особовим складом було проведено заняття з вогневої підготовки.


Для успішного виконання вправ зі стрільби має передувати ретельне вивчення правових підстав застосування зброї, її матеріальної частини, заходів безпеки при поводженні зі зброєю, основ, прийомів і правил стрільби, проведення стрілецьких тренувань і відпрацювання вправ з учбовими набоями. Саме з цією метою в черговий раз керівництвом відділу охорони було проведено учбові стрільби. Під час проведення учбових стрільб особовий склад удосконалив навички поводження зі зброєю, які в подальшому знадобляться під час виконання службових завдань.


Після закінчення стрільби керівник перевірив наявність особового складу, зброю, наявність набоїв, магазинів, сумок для магазинів та іншого спорядження, правильність заповнення документації, після чого проводить аналіз занять і оголошує оцінки за практичне виконання вправ учбових стрільб.

Олександр Корженевський
Начальник відділу охорони
Бердичівської виправної колонії (№70)

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.