Обладнаний пожежною сигналізацією - значить убезпечений — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Обладнаний пожежною сигналізацією - значить убезпечений

01.04.2015 року до рятувальників м. Бердичів надійшло повідомлення про спрацювання автоматичної пожежної сигналізації в приміщенні однієї із аптеки міста. По прибуттю на місце пожежі було встановлено, що йде дим з стінної перегородки іншої будівлі. Через значну задимленість приміщень на пожежі працьовала ланка газодимозахисної служби. Завдяки злагодженим та професійними діям бійців ДСНС загорання вдалося ліквідувати без значних матеріальних збитків, які могли б бути нанесені в результаті пожежі. Адже конструктивні елементи будівлі та оздоблення приміщень виконані з займистих матеріалів, що значно підвищувало пожежну небезпеку даного об’єкту.


Часто, наслідки пожеж і пов’язані з ними збитки лягають важким тягарем на плечі не лише постраждалого, а й суспільства в цілому. Саме тому з кожним роком зростає кількість об’єктів обладнаних системами протипожежного захисту. Таким чином, можна зазначити, що основні завдання, які вирішуються за допомогою автоматичної пожежної сигналізації - забезпечення безпеки і рятування життя людей, а також охорона майна. Влаштовувати чи ні системи протипожежного захисту на своєму підприємстві питання особистої відповідальності керівників. Проте, доцільність, ефективність та виправданість цих систем не потребує коментарів. Головний принцип, з якого варто виходити, - це забезпечення безпеки людей і збереження майна на об'єкті.


В зв’язку з цим, Бердичівський міськрайонний відділ звертається до керівників та власників підприємств, та ще раз акцентує, що при виникненні пожеж на об’єктах обладнаних установками автоматичної пожежної сигналізації та системами пожежогасіння значно зменшуються матеріальні збитки через те, що час виявлення пожежі найкоротший і повідомлення про такі пожежі надходить до пульт зв’язку автоматично, пожежа локалізується на початковій стадії.


Шановні громадяни пам’ятайте просту істину - що пожежу легше попередити ніж погасити.

Заступник начальника Бердичівського міськрайонного
відділу Управління ДСНС України
у Житомирській області В.Є. Рейко

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.