Пожежно-профілактичні відпрацювання в селі Гардишівка — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Пожежно-профілактичні відпрацювання в селі Гардишівка

На території Бердичівського району продовжуються пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів та житлового сектору з метою навчання населення основам безпеки у побуті.


Упродовж 28 квітня 2015 року співробітники Бердичівського міськрайонного відділу ДСНС, за участі працівників Гардишівської сільської ради, представників Бердичівської районної державної адміністрації та методичного консультаційного центру цивільного захисту відпрацювали приватний сектор в с. Гардишівка, де з початку року виникло 5 пожеж. Роз’яснювальну роботу та протипожежне обстеження умов проживання провели, в першу чергу, у багатодітних, кризових сім’ях та серед осіб категорії ризику – одиноких літніх громадян та тих, котрі зловживають спиртними напоями.


Усім, до кого у ці дні завітали рятувальники, роз’яснено правила пожежної безпеки в побуті, порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та основна увага під час проведення заходу акцентувалася на попередження пожеж в природних екосистемах також мешканцям населених пунктів вручено експрес-інформації та пам’ятки з протипожежними правилами.


Також рятувальники завітали до загальноосвітньої школи, де зустрілися з учнями та викладачами і розповіли, як потрібно діяти у різних екстремальних ситуаціях.


Головний фахівець Бердичівського міськрайонного відділу УДСНС України у Житомирській області Пилипчук В. О.

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.