Роздрукувати цю сторінку

Пожежно-профілактичні відпрацювання в селі Гардишівка

На території Бердичівського району продовжуються пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів та житлового сектору з метою навчання населення основам безпеки у побуті.


Упродовж 28 квітня 2015 року співробітники Бердичівського міськрайонного відділу ДСНС, за участі працівників Гардишівської сільської ради, представників Бердичівської районної державної адміністрації та методичного консультаційного центру цивільного захисту відпрацювали приватний сектор в с. Гардишівка, де з початку року виникло 5 пожеж. Роз’яснювальну роботу та протипожежне обстеження умов проживання провели, в першу чергу, у багатодітних, кризових сім’ях та серед осіб категорії ризику – одиноких літніх громадян та тих, котрі зловживають спиртними напоями.


Усім, до кого у ці дні завітали рятувальники, роз’яснено правила пожежної безпеки в побуті, порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та основна увага під час проведення заходу акцентувалася на попередження пожеж в природних екосистемах також мешканцям населених пунктів вручено експрес-інформації та пам’ятки з протипожежними правилами.


Також рятувальники завітали до загальноосвітньої школи, де зустрілися з учнями та викладачами і розповіли, як потрібно діяти у різних екстремальних ситуаціях.


Головний фахівець Бердичівського міськрайонного відділу УДСНС України у Житомирській області Пилипчук В. О.

Фотогалерея

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

Останнє від Віталій Пилипчук

Подібні матеріали