Бердичівська ОДПІ повідомляє — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівська ОДПІ повідомляє

Звітувати через Інтернет просто і легко

Для подання податкової звітності в електронному вигляді необхідно мати електронний цифровий підпис. Він є своєрідним захистом звітності, що надсилається «електронкою».
Перш за все, потрібно звернутися в відділ реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС України для отримання безкоштовних ключів електронного цифрового підпису;
- отримати на сайтах Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) та АЦСК ІДД ДФС (acskidd.gov.ua) або в податковій інспекції безкоштовне програмне забезпечення для формування і подання до органів ДФС податкової звітності та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді ;
- для подання звітності в електронному вигляді Ви можете також скористатися сервісом «Електронний кабінет платника податків» (вхід в сервіс можливий через сайти Державної фіскальної служби України та АЦСК ІДД ДФС України);
- надіслати Договір про визнання електронних документів між платником податків та податковою інспекцією до Державної фіскальної служби України. Після отримання квитанції про підписання договору податковою інспекцією Ви можете надсилати звітність засобами e-mail.
Необхідну інформацію та безкоштовне програмне забезпечення Ви можете отримати за адресою: м. Бердичів,вул.Б.Хмельницького,24а, каб.1. Телефон для довідок 2-20-23. Повний перелік матеріалів щодо подання звітності в електронній формі розміщено на сайтах: Державної фіскальної служби України: www.sfs.gov.ua , АЦСК ІДД ДФС України: acskidd.gov.uaДля отримання цифрового підпису затверджено новий перелік документів

З 05 грудня 2014 року почав діяти оновлений Регламент Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України. Зокрема, згідно з оновленим Регламентом для отримання послуг електронного цифрового підпису фізичній особі необхідно надати наступні документи:
• заповнена та підписана Реєстраційна картка (для фізичної особи/ фізичної особи – підприємця) встановленого зразка із згодою на обробку персональних даних підписувача, у двох примірниках;
• копія паспорта підписувача (копії 1 – 2 сторінок (3 – 6 за наявності відміток) та сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання), засвідчена підписом власника;
• копія посвідки на постійне (тимчасове) місце проживання або паспорт громадянина іншої країни із нотаріально засвідченим перекладом на українську мову (для іноземних громадян);
• копія картки платника податків, засвідчена підписом власника (тільки для посадових осіб, які уповноважені на підписання звітності).
За наявності у паспорті громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків відповідно до вимог п. 12 Положення, затвердженого наказом Міндоходів від 10.12.13 р. №779, замість копії облікової картки платника податків може бути подана копія сторінки паспорта громадянина України з відповідною відміткою, засвідчена підписом власника.
Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову.
Для отримання послуг електронного цифрового підпису звертатися слід до Центру обслуговування платників Бердичівської ОДПІ за адресою: м. Бердичів, вул. Б.Хмельницького, 24а, каб. № 1.


Нові штрафні санкції за несплату ЄСВ

З 1 січня 2015 року змінено норми Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими регулюється порядок застосування органами фіскальної служби штрафних санкцій.
Збільшено розмір штрафів, зазначених у п.п. 2 і 3 ч. 11 ст. 25 цього Закону. Відтак за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску — до 20% (замість 10%) своєчасно не сплачених сум, а у випадку донарахування органом фіскальної служби або платником своєчасно не нарахованого ЄСВ — до 10% (замість 5%) зазначеної суми за кожен повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50% суми донарахованого єдиного внеску.
Дані зміни визначені Законом України від 28.12.2014 р. № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці».
Крім того , до ст.165-1 КпАП законом №77 внесено зміни, якими визначено, що несплата або несвоєчасна сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, у тому числі авансових платежів:
- у сумі, що не перевищує трьохсот неоподатковуваних мінімумів (5100 грн.) доходів громадян, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, фізичну особу – підприємця або особу, яка забезпечує себе роботою самостійно, від сорока до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 680 до 1360 грн.);
- у сумі більше трьохсот неоподатковуваних мінімумів (5100 грн.) доходів громадян, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, фізичну особу – підприємця або особу, яка забезпечує себе роботою самостійно, від вісімдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 1360 до 2040 грн.).
Повторне протягом року вчинення такого порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу від ста п’ятидесяти до трьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 2550 до 5100 грн.).

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.