В Бердичівській виправній колонії прогулянковий дворик оформлено в стилі 3D — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

В Бердичівській виправній колонії прогулянковий дворик оформлено в стилі 3D

06 трав. 2015 Юрій Горчаков

Майже півтора місяці тривало оформлення прогулянкового дворика сектору довічного позбавлення волі. З даною ініціативою до начальника відділення Олександра Гончарука звернувся засуджений С., який в 2014 році став переможцем всеукраїнського конкурсу Міжнародного благодійного фонду «INSHE ZHITTIA». Начальник установи Олександр Доробалюк охоче підтримав дану ініціативу та надав всебічне сприяння умовам творчої роботи засудженого.


Оглядаючи вже завершену роботу засудженого, заступник начальника колонії з СВПР Юрій Горчаков зазначив, що навіть така невелика, але позитивна частина емоцій, викладених в картині, значно впливає на процес виправлення засуджених даної категорії, дає змогу побачити їм світло в кінці тунелю. Адже зі змінами до Кримінально-виконавчого законодавства кожен засуджений до довічного позбавлення волі прагне якнайшвидше змінити умови тримання з меншим ступенем ізоляції та в подальшому скористатися правом на помилування.


Така творчість дасть змогу кожному засудженому даної категорії осмислити скоєне та переглянути погляди на життя.


Заступник начальника Бердичівської виправної колонії з соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Юрій Горчаков

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.