Бердичівська ОДПІ повідомляє — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

У святкові дні Центр обслуговування платників працюватиме 11 травня.

Для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності 11 травня 2015 року Центр обслуговування платників Бердичівської ОДПІ працюватиме у черговому режимі – з 9.00 до 18.00.


У зв`язку із святами 9 та 10 травня 2015 року будуть вихідними днями.
Сервіси ДФС працюватимуть цілодобово в режимі інтерактивного автовідповідача.
Для отримання консультацій з питань застосування норм податкового та митного законодавства телефонуйте до Кол-центру за номером 0-800-501-00-7Останній день подання звітності "спрощенцями" 3 група

Платники єдиного податку третьої групи подають податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для квартального податкового періоду, тобто протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.
Останній день подання звіту за І квартал 2015 року – 12 травня 2015 року.Звіт про розглянуті запити на публічну інформацію станом на 01 травня 2015 року.

До Бердичівської ОДПІ за січень-квітень 2015 року запитів на публічну інформацію відповідно до вимог Закону України від 13.01.2011р. №2939–VІ „Про доступ до публічної інформації” не надходило.
Отримати публічну інформацію може кожен бажаючий, надіславши листа-запита за адресою: Бердичівська ОДПІ, 13312, м. Бердичів, вул. Б. Хмельницького, 24-а (на конверті вказувати „Публічна інформація”) або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., факс (04143) 2-01-43.
З метою подання запиту на отримання публічної інформації громадяни можуть звернутися до Бердичівської ОДПІ щоденно, крім вихідних з 9-00 до 18-00 в зал № 3 Центру обслуговування платників податків та за тел. (04143) 2-15-42 до головного державного інспектора відділу реєстрації платників та електронних сервісів Мамули Ольги Владиславівни.


До відома громадян – платників земельного податку

Бердичівська ОДПІ нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України платниками є власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктом оподаткування визначено земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні. У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив таке право на зазначену земельну ділянку, а новим власником – починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності. 

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 281.1 статті 281 Податкового кодексу України від сплати податку звільняються:
- інваліди першої і другої групи;
- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
- пенсіонери ( за віком);
- ветерани війни та особи , на яких поширюється дія Закону України « Про статус ветеранів війн , гарантії їх соціального захисту»;
- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб п.281.1, ст..281 поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
- для ведення особистого селянського господарства у розмірі не більше як 2 гектари;
- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд( присадибна ділянка): у селах - не більше як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більше як 0,10 гектара;
- для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;
- для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як0,01 гектара;
- для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

У випадку зміни власника земельної ділянки, набуття права на пільги, Вам необхідно пред’явити відповідні документи (зокрема, план-схему земельної ділянки, підтвердження права власності та(або) права на пільги тощо) до Бердичівської ОДПІ за адресою: м.Бердичів, вул. Б.Хмельницького, 24-А, кабінет № 6. Телефони для довідок: 2-40-28.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.