Дотримуйтесь заходів безпеки на воді! — РІО Бердичів

Дотримуйтесь заходів безпеки на воді!

Хочемо звернути Вашу увагу з приводу тривожної ситуації, що сталась на водних об’єктах держави. Не зважаючи на запропоновані заходи щодо попередження загибелі людей, через грубе порушення правил поведінки на воді гинуть люди.


З початку купального сезону приведено до бойової готовності сили і засоби аварійно-рятувальних формувань та міські рятувальні служби. Створено відомчі рятувальні пости, організовано постійне чергування рятувальників. Місця, що відводяться під пляжі та місця масового відпочинку громадян біля води, обладнані відповідним чином. Проте більшість людей гине через купання саме в необладнаних водоймах, нещасні випадки найчастіше трапляються при порушенні правил безпеки на воді. Жодна служба не в змозі забезпечити рятувальником кожного відпочиваючого, особливо за умов зверхнього ставлення до порад.


Тому, звертаюся до Вас з турботою та проханням: відпочиваючи, дотримуйтеся заходів безпеки. Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо.


Нехай Ваш відпочинок буде радісним, приємним, а, головне, – безпечним!

В. о. начальника Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області Рейко В. Є.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.