В Бердичівському виправному центрі відсвяткували ухвалення Декларації про державний суверенітет України — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

В Бердичівському виправному центрі відсвяткували ухвалення Декларації про державний суверенітет України

На днях в Бердичівському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області (№108) з засудженими установи були проведені заходи з нагоди відзначення річниці ухвалення 16 липня 1990 року прийняття Верховною Радою України Декларації про державний суверенітет України.


В клубі установи читалась лекція, присвячена річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України, з демонстрацією документальних фільмів на патріотичну тематику. Також були проведені


спортивні змагання з міні-футболу, шахів, гирьового спорту серед засуджених. В бібліотеці, яка знаходиться на території установи, за ініціативи адміністрації виправного центру, було створено тематичну виставку, присвячену цій даті.


Всі засуджені мали змогу переглянути телерепортажі з урочистих заходів в столиці України та обласних центрах.

Старший інспектор ГКАР Артур Михайловський

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.