Кількість пожеж від електроприладів зростає — РІО Бердичів

Кількість пожеж від електроприладів зростає

Аналіз статистичних даних свідчить, що останнім часом внаслідок спекотної погоди зростає кількість пожеж від електроприладів. Порушення правил безпеки при улаштуванні електромереж та експлуатації електроприладів призвело до виникнення на території міста та району 19 пожеж. 90% пожеж припадає на житловий сектор.


В зв’язку з різким підвищенням температури, призводить до використання населенням в квартирах та будинках вентиляторів, кондиціонерів. В магазинах на повну потужність працюють холодильні камери і, як правило, це призводить до перевантаження електромережі, що може спричинити виникнення пожежі.


Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС України в Житомирській області звертається до мешканців міста та району.


Шановні громадяни, не нехтуйте елементарними правилами пожежної безпеки, адже не у всіх будинках або квартирах електрична мережа може витримати навантаження від великої кількості потужних електроприладів і це може призвезти до таких прикрих наслідків як пожежа, а ще гірше - забрати у людини найцінніше, що вона має – життя.

Головний фахівець Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській обл. Пилипчук В. О.

Відео

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.