Медична частина Бердичівської виправної колонії (№70) пройшла акредитацію — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Медична частина Бердичівської виправної колонії (№70) пройшла акредитацію

12 серпня 2015 року до Бердичівської виправної колонії управління ДПТС України в Житомирській області (№70) прибула експертна група для обстеження медичної частини установи про відповідність закладу стандартам акредитації.


Акредитація – це офіційне визнання державою якості медобслуговування на певному рівні, відповідності персоналу кваліфікаційним вимогам та відповідності українським стандартам у сфері охорони здоров’я.
Сума набраних закладом балів склала 396 із максимально можливих 560. По завершенню перевірки медичної частини установи закладу присвоєно 2 акредитаційну категорію.


Катерина Чубатюк
В. о. старшого інспектора групи
контрольно-аналітичної роботи

Фотогалерея

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.