Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області застерігає! — РІО Бердичів

Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області застерігає!

Висока температура сухого повітря спонукає людей їхати подалі від ще більш спекотного міста і влаштовувати відпочинки поблизу річок, озер та лісових масивів.
Нехтування елементарними правилами пожежної безпеки не рідко тягне за собою важкі наслідки, а нерідко, і фатальні випадки.


Відпочиваючи у лісах, дотримуйтесь основних правил пожежної безпеки в лісі – це не вимагає великих зусиль, але дозволяє зберегти природні багатства. Кожен знає, що попередити пожежу набагато простіше, ніж загасити її.


Пожежа – це завжди небезпека! Навіть в випадку, коли вона непомітна (на прикладі торф’яних пожеж), пожежа несе величезну небезпеку, що може призвести навіть до людських жертв.


Пожежно-рятувальна служба Бердичева докладає максимум зусиль щодо запобігання вигоряння лісів. Але, на жаль, більшість загорянь відбуваються саме через людський фактор, тому і так складна екологічна ситуація насамперед залежить від відпочивальників.


Шановні мешканці міста та району! Будьте уважні – збережіть красиві куточки природи своїм нащадкам, адже вони цього варті!


Головний фахівець Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській обл. Пилипчук В. О.

Відео

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.