Бережіть життя та майно від вогню! — РІО Бердичів

Бережіть життя та майно від вогню!

Незважаючи на вжиті заходи щодо попередження виникнення пожеж та гибелі людей від цього лиха, пожежна обстановка в місті та районі залишається напруженою. Не проходить і дня, щоб не порушували тишу тривожні сигнали пожежних автомобілів, що поспішають на допомогу у біді. Цього року в місті Бердичеві та районі сталося понад 100 пожеж, якими нанесено державі і громадянам збитків на суму більше, ніж мільйон грн. Погодьтесь, що для міста і району це занадто великі втрати.


Але найболючіше – загибель людей (4 жертви вогняної стихії за 8 місяці поточного року).


Найчастіше люди гинуть у вогні через власну необачність. Всім відомо, як у нас полюбляють випити чарку. Це ніби частина нашої культури, нашого буття, це наш, як зараз говорять, “менталітет”. Пияцтво, безумовно, страшна річ, а в поєднанні з цигаркою та ще й у ліжку – це неминуча трагедія.


Ще раз хочу застерегти та попередити мешканців міста і району про дотримання та виконання правил пожежної безпеки. Це збереже ваше життя та майно від пожеж.

Головний фахівець Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській обл. Пилипчук В. О.

Відео

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.