Бердичівський МВ УМВС України в Житомирський області повідомляє: — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівський МВ УМВС України в Житомирський області повідомляє:

Протягом жовтня місяця 2015 року проводиться місячник добровільної здачі до органів внутрішніх справ зброї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів (газових пістолетів, револьверів, спецзасобів для відстрілу гумових куль).


У разі добровільної здачі зброї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, дані громадяни будуть звільнені від кримінальної та адміністративної відповідальності, а також зможуть зареєструвати цю зброю на своє ім’я у встановленому порядку.
Для отримання детальних роз’яснень просимо звертатися до чергової частини або в кабінет №52 Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області за адресою: м. Бердичів, вул. Героїв України, 67. Телефони: 2-11-02, 102

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.