Електронагрівальні прилади стають причиною пожеж — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

  • Бердичівський Базар

Електронагрівальні прилади стають причиною пожеж

Аналіз статистичних даних свідчить, що з останнім часом внаслідок похолодання зросла кількість пожеж від порушень правил безпеки при улаштуванні електромереж та експлуатації електроприладів. 

У зв’язку зі зниженням температури та відключенням від теплопостачання, населення в квартирах та будинках використовує електрообігрівачі, найчастіше саморобного виготовлення, та інші прилади опалення.


Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до мешканців міста та району. Шановні громадяни, не нехтуйте елементарними правилами пожежної безпеки, адже не у всіх будинках або квартирах електрична мережа може витримати навантаження від електронагрівальних приладів. Якщо ви використовуєте електронагрівальні прилади, вони повинні бути встановленого зразка. Ні в якому разі не можна користуватися соморобними електронагрівальними прилади, також приладами з відкритими нагрівальними елементами - це може призвести до таких прикрих наслідків, як пожежа, а ще гірше - забрати у людини найцінніше, що вона має, - «життя»

Головний фахівець Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області Пилипчук В. О.

Відео

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.