Інформація щодо проведеної роботи Бердичівським РС УДМС України в Житомирській області за ІІІ квартал 2015 року — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

  • Бердичівський Базар

Інформація щодо проведеної роботи Бердичівським РС УДМС України в Житомирській області за ІІІ квартал 2015 року

У Бердичівському районному секторі УДМС України в Житомирській області відповідно до штатного розпису нараховується 5 спеціалістів: 1 посада - завідувача сектору, 3 - головних спеціалістів та посада провідного спеціаліста, яка, на даний час, не укомплектована.

За ІІІ квартал поточного року підрозділом зареєстровано місце проживання 1087 громадянам, з них із одночасним зняттям з реєстрації - 647 (в межах області - 594, в межах України - 43); знято з реєстрації місця проживання – 1230; вклеєно 748 фотокарток у паспорт гр. України; оформлено 255 адресних карток та 405 карток реєстрації; прийнято 812 заяв на оформлення паспорта громадянина України; видано 793 паспортів гр. України; прийнято 126 заяв від громадян про втрату (викрадення) паспорта, із них видано 66 та 11 особам в установах виконання покарань; проведено 6 громадянам встановлення особи та оформлено 6 із них паспорт гр. України; прийнято 26 заяв про втрату закордонного паспорта та проїзного документа дитини; прийнято 20 заяв щодо оформлення дозволу на постійне місце проживання за кордон, 34 заяви на оформлення тимчасової (постійної) посвідки на проживання; надійшло 25 заяв від іноземних громадян щодо отримання дозволу на імміграцію в Україну, 27 щодо продовження терміну перебування в Україні, 1 заява від фізичних осіб щодо оформлення документів на в’їзд в Україну іноземних громадян та 1 заява від юридичної особи; прийнято 1035 заяв від громадян на оформлення закордонного паспорта гр. України для виїзду за кордон, видано - 1074.


Складено 273 адміністративні протоколи, з них за ст. 197 КУпАП – 159 (попереджено 5), за ст. 198 КУпАП – 97 (попереджено 5), за ст. 199 КУпАП – 12 (попереджено 7), за ч.1 ст. 203 КУпАП – 12, за ст. 205 КУпАП – 7; прийнято 1 рішення про примусове повернення іноземця з України; стягнуто штрафів на 14 тис. 771 грн.


На території обслуговування на звітній період офіційно проживає 532 громадяни іноземних держав та осіб без громадянства, із яких 460 проживають постійно, 72 перебувають тимчасово.


Проводилась роз’яснювальна робота серед працівників з контролю за дотриманням іноземцями, а також фізичними та юридичними особами у районах, які приймають чи надають їм послуги, законодавства про правовий статус іноземців, а, особливо, стан боротьби з незаконною міграцією на території району, а також пов’язаними з нею негативними явищами.


Опрацьовано та надано інформацію по 885 запитах правоохоронних органів, підприємств, установ, організацій; зареєстровано 1634 вхідної та 2082 вихідної пошти,з метою уточнення бази даних Державного реєстру виборців в порядку, передбаченому ст. 23 Закону України «Про Державний реєстр виборців»; районним сектором надано відомості про місце реєстрації 321 виборців(осіб); постійно формуються списки виборців та вчасно подаються до державного реєстру виборців, державної податкової інспекції, військкомату, прокуратури, до відділу державної статистики реєстраційні відомості


Надано сектором передбачених законодавством послуг на 425 тис. 301 грн. 85 коп., справлено 205 тис. 773 грн. 64 коп. державного мита.


На території міста та району перебуває 469 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території або районів проведення АТО. Спеціалістами спільно з правоохоронними органами проведено 336 комісійних перевірок місць проживання внутрішньо переміщених осіб, за наслідками перевірок залишено 233 повідомлення про необхідність звернення до РС з метою уточнення фактичного місця проживання. Внесено 493 відомості (штампи) про реєстрацію місця проживання (місця перебування) до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (АР Крим/АТО).


Працівниками сектору не допущено порушень антикорупційного законодавства, незаконного документування паспортом гр. України, реєстрування за місцем проживання або зняття із реєстраційного обліку.


Забезпечується надання щоквартальної інформації щодо результатів діяльності сектору керівництву РДА, районної ради, міськвиконкому, відділам ЦНАП, постійно висвітлюється робота підрозділу в місцевих ЗМІ та місцевому радіо.


Зі співробітниками Бердичівського МВ УМВС налагоджено взаємодію щодо контролю за перебуванням іноземних громадян на території міста і району, постійно відбувається обмін необхідною інформацією в межах чинного законодавства та проводяться спільні перевірки з метою порушення іноземцями вимог законодавства України, також проводяться щоквартальні спільні апаратні наради по підсумках роботи сектору із участю керівників СДІМ, СКР міськвідділу міліції та міськвідділу СБУ.

Завідувач Бердичівським районним сектором УДМСУ о/п
Н.М. Паламарчук

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.