Перевірка виборчих дільниць на дотримання правил пожежної безпеки — РІО Бердичів

П'ятниця, 22 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Перевірка виборчих дільниць на дотримання правил пожежної безпеки

Наближається другий тур виборів до місцевих органів самоврядування, які будуть проводитись на території Гришковецької селищної ради. І за агітаційною метушнею важливо не забути про те, що на виборчих дільницях буде велике скупчення людей, та підвищується ймовірність виникнення пожеж . Потрібно уважно поставитися до правил пожежної безпеки, від яких залежить безпека не тільки документації загальнодержавного значення, а й життя громадян України.


Працівниками органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Бердичівського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Житомирській області проведено перевірки об’єктів, де будуть розташовуватися виборчі дільниці. Особлива увага приділяється шляхам евакуації, системам автоматичного протипожежного захисту, джерелам зовнішнього протипожежного водопостачання, наявності та справності первинних засобів пожежогасіння, справності електромережі тощо. За результатами перевірок запропоновано ряд заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків та забезпечення належного протипожежного стану на виборчих дільницях у період підготовки та проведення виборів.


З головами, членами виборчих комісій та з обслуговуючим персоналом, який буде задіяний під час виборів, проведені додаткові інструктажі з питань пожежної безпеки. Загалом було зроблено висновок, що і керівництво об’єктів, і члени виборчих комісій серйозно ставляться до питань безпеки та готові забезпечувати порядок під час голосування. З метою більшого контролю за протипожежним станом на дільницях будуть чергувати працівники підрозділів ДСНС.

Заступник начальника Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області В. Є. Рейко

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.