Пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Старий Солотвин — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Старий Солотвин

На території Бердичівського району продовжуються пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів та житлового сектору з метою навчання населення основам безпеки у побуті.


Упродовж 12 листопада 2015 року співробітники Бердичівського міськрайонного відділу ДСНС, за участі працівників Старосолотвинської сільської ради, представниками Бердичівської районної державної адміністрації провели пожежно-профілактичне відпрацювання приватного сектору в Старосолотвинській сільській раді, де з початку року виникло 5 пожеж. Роз’яснювальну роботу та протипожежне обстеження умов проживання провели, в першу чергу, у багатодітних, кризових сім’ях та серед осіб категорії ризику – одиноких літніх громадян та тих, котрі зловживають спиртними напоями.


Усім, до кого у ці дні завітали рятувальники, роз’яснено правила пожежної безпеки в побуті, порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Основна увага під час проведення заходу акцентувалася на попередження пожеж в осінньо-зимовий період. Також мешканцям населених пунктів вручено експрес-інформації та пам’ятки з протипожежними правилами.

Головний фахівець Бердичівського міськрайонного відділу УДСНС України у Житомирській області Пилипчук В. О.

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.