Середа, 26 Січня

Бережіть життя та майно від вогню!

Незважаючи на вжиті заходи щодо попередження виникнення пожеж, продовжуються гибелі людей від цього лиха. Пожежна обстановка в місті та районі залишається напруженою. Не проходить і дня, щоб не порушували тишу тривожні сигнали пожежних автомобілів, що поспішають на допомогу у біді. Цього року в місті Бердичеві та районі сталося 160 пожеж, якими нанесено державі і громадянам збитків на суму понад 3,5 мільйони гривень. Погодьтесь, що для міста та району це занадто великі втрати.


Але найболючіше – загибель у вогні людей, 4 жертв вогняної стихії за неповних 12 місяців поточного року, майже усі вони загинули по причині необережності під час куріння, більша частина з яких знаходилась у стані алкогольного сп’яніння.


Пияцтво, безумовно, страшна річ, а в поєднанні з цигаркою та ще й у ліжку – це неминуча трагедія.


Ще раз хочу застерегти та попередити мешканців міста, району, про дотримання та виконання правил пожежної безпеки. Це збереже ваше життя та майно від пожеж.


Головний інспектор Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області Волошин О. В.

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.