Обережно: небезпечна піротехніка! — РІО Бердичів

П'ятниця, 21 Січня

Обережно: небезпечна піротехніка!

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, під час яких біля ялинок і просто на вулицях запалюють бенгальські вогники, влаштовують феєрверки. Проте, все це небезпечно і будь-якої секунди може призвести до виникнення пожеж та інших надзвичайних подій. Іноді, через власну необачність, травмуються і, навіть, гинуть люди. Особливу небезпеку несуть різноманітні салюти, ракети, феєрверки та пітарди.


У багатьох випадках торгівля цими виробами здійснюється без відповідних дозволів та сертифікатів відповідності на дані вироби. Тобто, до людей потрапляє піротехніка сумнівного виробництва, яка не відповідає вимогам безпеки, і, як наслідок, - пожежі та інші надзвичайні події, під час яких травмуються люди.


Тому, щоб свято не скінчилося трагічно, необхідно пам’ятати наступне:
- купувати піротехнічні вироби необхідно тільки у спеціалізованих магазинах, які мають дозвіл від органів Держпожнагляду на їх реалізацію.
- всі вироби повинні мати сертифікат відповідності та інструкцію українською мовою з правилами користування.
- вибираючи піротехніку, необхідно звернути увагу на її зовнішній вигляд. Забороняється використовувати вироби з тріщинами та іншими пошкодженнями корпусу.
- зберігати піротехнічні вироби слід в недоступних для дітей місцях, подалі від нагрівальних приладів та відкритого вогню.
- відстань від місця феєрверку до поруч розташованих будівель, споруд, а також автомобілів повинна бути не менше, ніж 50 метрів.
- небезпечно влаштовувати феєрверк, перебуваючи у нетверезому стані та при цьому палити.


Пам’ятайте, що тільки дотримання вищевказаних правил буде запорукою Вашої безпеки та тих, хто знаходиться поруч.


Головний фахівець Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській обл. майор служби цивільного захисту Пилипчук В. О.

Відео

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.