Пожежно-профілактичне відпрацювання в с. Озадівка — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Липня

  • Бердичівський Базар

Пожежно-профілактичне відпрацювання в с. Озадівка

З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, 13 січня рятувальниками спільно з представниками депутатського корпусу, засобами масової інформації та представниками адміністрації проведено пожежно-профілактичне відпрацювання Озадівської сільської ради Бердичівського району.


Під час заходу фахівцями здійснювався подвірний обхід. Прискіпливу увагу рятувальники звертали на систему влаштування пічного опалення у приватних помешканнях. У будинках одиноких та малозабезпечених людей похилого віку перевірили справність печей, димарів, наявність тяги тощо.


Також вручили селянам листівки з інформацією профілактичного характеру та довели сумну статистику трагічних випадків при недбалому поводженні з відкритим вогнем, під час експлуатації пічного та газового обладнання.
У доступній формі до мешканців села було доведено правила безпечної поведінки у побуті, дотримання вимог безпеки під час перебування на льоду, а також вручено листівки з інформацією щодо основних причин пожеж та правил поведінки під час перебування на льоду.


Рятувальники постійно проводять профілактичну роботу серед населення, але кожен повинен, у першу чергу, сам більш відповідальніше ставитись до свого здоров’я та життя.

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.