У Бердичеві провели рейд на річці Гнилоп’ять — РІО Бердичів

Субота, 4 Квітня

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві провели рейд на річці Гнилоп’ять

Невід’ємною складовою частиною зими є наявність на змерзлих водоймах любителів ловлі риби. Відомо, що перебування на льоду може бути безпечним, але тільки у тих випадках, коли людина неухильно дотримується елементарних заходів безпеки. Однак буває і навпаки – ігнорування правилами безпеки життєдіяльності та безпечне відношення до свого життя призводять до трагедій.

З метою попередження нещасних випадків на водних об’єктах рятувальники Бердичівського району 20 січня спільно із представниками місцевих засобів масової інформації та міською комунальною аварійно-рятувальною службою на воді провели рейд на річці Гнилоп’ять, що протікає у місті Бердичеві.


Під час заходу вони доводили до рибалок гірку минулорічну статистику, основні причини трагедій, пояснювали як правильно надавати першу медичну допомогу потерпілому при утопленні та при охолодженні, нагадували правила безпечної поведінки, а також роздавали наочну агітацію.


Тож, аби не трапилося лиха, рятувальники в черговий раз нагадують правила поведінки на зимових водоймах:


1.Безпечним вважається прозорий лід синюватого або зеленуватого відтінку при температурі повітря нижче 0 °C.
2.Щоб витримати він повинен бути товщиною не менше 7 см, а декількох – 15 см. Виходити на водоймища вкрай небезпечно, якщо лід має білий чи сірий колір або на вулиці встановилася плюсова температура.
3.Не варто перевіряти міцність льоду ударами ніг. Щоб уникнути лиха, перш, ніж ступити на лід, потрібно обережно простукувати його палицею. Якщо після першого удару він пробивається і на ньому з’являється вода, далі йти не можна.

І пам’ятайте: вирушати на водойми поодинці небезпечно!

Головний фахівець Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області Пилипчук В. О.

Фотогалерея

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.