Заборонені предмети не потрапили до рук засуджених — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Заборонені предмети не потрапили до рук засуджених

23.01.2016 року завдяки злагодженим діям працівників відділів охорони та нагляду і безпеки Бердичівської виправної колонії №70 було попереджено спробу доставки на територію установи заборонених предметів.

Так, 23.01.2016 року о 22 год. 30 хв. спрацювали технічні засоби охорони та чатовий поста доповів, що декілька осіб здійснюють перекид на територію установи невідомих предметів. На дільницю спрацювання висунулась чергова зміна та варта з охорони. По прибуттю на місце спрацювання, осіб, що здійснювали перекид, затримати не вдалося. При обстежені місця події молодшими інспекторами був затриманий засуджений С., під час огляду якого було вилучено пакунок, в якому знаходився мобільний телефон. Також під час огляду території 15-50 м. смуги внутрішньої забороненої зони, виявлено та вилучено три пластикові пляшки та один пакунок. Під час перевірки вмісту даних пляшок було встановлено, що в них знаходиться 1 літр рідини з характерним запахом спиртного, а при огляді пакунка було виявлено 300 г сухих дріжджів.

Олександр Гончарук - начальник відділу нагляду і безпеки Бердичівської виправної колонії №70


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.