У Бердичівській виправній колонії №70 проведено прийом засуджених з особистих питань — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичівській виправній колонії №70 проведено прийом засуджених з особистих питань

25 січня 2016 року керівництвом Бердичівської виправної колонії №70, разом із керівником Бердичівської місцевої прокуратури Поповим Ігорем Володимировичем, було проведено прийом засуджених з особистих питань. 

Всі бажаючі засуджені мали можливість особисто поспілкуватись з Ігорем Володимировичем, поставити питання, які їх цікавили. Багато питань виникло у засуджених щодо набраного чинності Закону України №838-VIII від 26.11.2015 року «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання», а також щодо застосування засобів заохочення передбачених статтями 100, 101 Кримінально-виконавчого кодексу України.


Адміністрація Бердичівської виправної колонії №70 співпрацює з Бердичівською місцевою прокуратурою з метою чіткого та неухильно додержання законів при виконанні судових рішень під час виконання покарання у виді позбавлення волі.


Олександр Омельчук - т. в. о. заступника начальника Бердичівської виправної колонії (№ 70) із соціально-виховної та психологічної роботи

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.