Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях - вимога сьогодення — РІО Бердичів

Субота, 4 Квітня

  • Бердичівський Базар

Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях - вимога сьогодення

У сучасних умовах проблемою державної і суспільної значущості є безпека життєдіяльності населення, збереження головної цінності нації - її громадян, їхнього здоров’я і життя.

Умови сучасного життя вимагають нині обізнаності кожної людини в тому, як правильно поводитись за будь-якої надзвичайної ситуації. Однак через різні обставини ці питання не набули належного вирішення. Як наслідок, суспільство зазнає великих втрат - людських жертв, матеріальних збитків, руйнування довкілля тощо. Згідно зі статистикою, щороку в Україні у надзвичайних ситуаціях гине один відсоток населення, а це понад 50 тисяч осіб. Майже третина аварій та нещасних випадків (дорожньо-транспортних пригод, пожеж, утоплень, отруєння газом та ін.) пов’язані з необізнаністю населення щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях. Відтак, навчання населення діям за цих обставин - необхідна умова, на яку спід зважати при підготовці фахівців у вищих навчальних закладах.


Базові основи поведінки людини в екстремальних ситуаціях формуються в результаті постійної підготовки, яка забезпечує належний рівень при зустрічі із надзвичайними ситуаціями й успішне їхнє подолання.


Діям при виникненні небезпеки починають навчати у дитячому садку, в шкільній програмі також вивчається предмет «Основи безпеки життєдіяльності», а у вищих навчальних закладах і на підприємствах передбачений курс «Безпека життєдіяльності». Всі ці заходи є вимогою сьогодення та спрямовані на попередження і профілактику надзвичайних ситуацій.

Головний фахівець Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області Пилипчук В. О.

Відео

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.