Правила пожежної безпеки при експлуатації електромереж та електропобутових приладів — РІО Бердичів

П'ятниця, 22 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Правила пожежної безпеки при експлуатації електромереж та електропобутових приладів

Електрика... Вона займає домінуючу роль у виробництві, в комунальній службі, в житті кожного громадянина. В холодну погоду різко збільшується кількість пожеж від порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації електроприладів та порушення правил улаштування електромереж.

Потрібно пам’ятати, що не у всіх квартирах та житлових будинках електрична мережа може витримати навантаження від електрообігрівачів. Пам’ятайте, якщо ви використовуєте електронагрівальні прилади в своїх оселях, вони повинні бути встановленого зразка. І ні в якому разі не допускайте використання саморобних електрообігрівачів, приладів з відкритими нагрівальними елементами, бо це може призвести до трагічних наслідків. В 2010 р. в м. Бердичеві та районі по причині «електрообладнання» відбулася майже третина пожеж від загальної кількості.


Бердичівський районний відділ Управління ДСНС України в Житомирській обл. нагадує мешканцям м. Бердичева та району правила пожежної безпеки при експлуатації електромереж та електропобутових приладів. Вони дуже прості:


1. Не вмикайте одночасно в мережу декілька приладів: пройде декілька хвилин і в квартирі погасне світло. Це в електрощиті перегоріла запобіжна пробка. Тут деякі господарі порушують інше правило пожежної безпеки: вони скручують з проволки «жучок», вставляють його в електрощит - і світло горить. Але тепер вже дім не застрахований від пожежі. У випадку перенавантаження в електромережі проводи нагріваються, порушується ізоляція, виникає коротке замикання і виникає пожежа.


2. Не залишайте без догляду ввімкнені в електромережу телевізори, праски, плитки, електрокаміни та інші струмоприймальники. Не користуйтеся несправними вимикачами та штепсельними розетками.


3. Не підвішуйте електропроводи на металеві крюки і цвяхи.


4. Не замотуйте електролампи папером та тканиною.


5. Не заклеюйте електропроводку шпалерами, не прокладайте її по горючим основам.


6. Небезпечно встановлювати електроплитки поблизу горючих предметів, при використовуванні їх використовуйте допоміжну негорючу підставку.


7. Ремонт і монтаж електромережі доручайте тільки спеціалістам.


Шановні громадяни! Державний пожежний нагляд просить Вас: не нехтуйте правилами пожежної безпеки, адже це ваше життя та життя ваших блиських.

Заступник начальника Бердичівського міськрайонного відділу УДСНС України у Житомирській обл. В. Є. Рейко

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.