Рятувальники провели роз’яснювальну роботу в с. В. Низгірці — РІО Бердичів

Неділя, 29 Березня

  • buhoblik800

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу в с. В. Низгірці

Співробітники Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження загибелі та травмування людей під час пожеж та іншого роду надзвичайних ситуацій. Профілактичні відпрацювання населених пунктів організовуються з метою зменшення кількість пожеж у житловому секторі, що виникають через необережність самих громадян. Ця діяльність включає в себе проведення роз’яснювальної роботи серед населення з пожежної безпеки та дій у разі виникнення надзвичайних ситуації, поширення серед населення пам’яток та інших наочних посібників.

Такий захід пройшов 7 квітня в В. Низгірецькій сільській раді Бердичівського району. Рятувальники спільно з працівниками селищної ради відпрацьовували житлові сектори, де мали місце пожежі з причини необережного поводження з вогнем. Під час таких візитів з населенням проводяться індивідуальні профілактичні бесіди з самотніми громадянами, соціально незахищеними верствами населення, пенсіонерами та багатодітними родинами.


Рятувальники спілкувалися з мешканцями села, розповідали основні правила пожежної безпеки, давали рекомендації стосовно того, як убезпечити себе та своє майно від надзвичайних подій, які можуть виникнути у побуті. Також громадянам були надані тематичні листівки з інформацією щодо правил пожежної безпеки в побуті та попередження пожеж в природних екосистемах.

Головний фахівець Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у
Житомирській області В.О. Пилипчук

P4071006

Фотогалерея

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.