Посадовці намагались розібратись в роботі Райківського кар’єру — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Посадовці намагались розібратись в роботі Райківського кар’єру

13 квіт. 2016 Прес-служба Бердичівської районної ради

Нещодавно на засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, земельних відносин та екології був розглянутий лист ТОВ «ГРАНТ КАР’ЄР» з проханням розглянути питання про надання підприємству погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами Райківського родовища ділянки кар’єру №1, який належить підприємству Райківської виправної колонії №73 (РВК №73).


В листі також зазначалося про те, що РВК №73 за час дії ліцензії недостатньо ефективно використовує та розробляє Райківське родовище, має борги за користування надрами та платежами за електроенергію, не сплачує податки до відповідних бюджетів. По даному питанню комісія вирішила провести виїзне засідання.


Так, 6 квітня 2016 року члени постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, земельних відносин та екології Габріел Мкртчян, Олександр Столяр, Геннадій Коваль разом з головою районної ради Максимом Самчиком, заступником голови районної ради Оленою Рудик, депутатом обласної ради Віталієм Вітусевичем, депутатом районної ради Віктором Лащуком, Райківським сільським головою Майєю Семенюк та Швайківським сільським головою Сергієм Сидоренком здійснили робочу поїздку на територію підприємства Райківської виправної колонії №73 з метою розібратися на місці з ситуацією, яка склалася, та проаналізувати діяльність підприємства РВК№73, звернувши увагу на сплату податків, а також надати відповідні рекомендації в межах компетенції районної ради.


Після довгих та емоційних дискусій з директором підприємства Райківської виправної колонії №73 та начальником колонії, члени комісії потрапили на територію даного підприємства. Наглядно оцінивши роботу підприємства та поспілкувавшись з директором Ростиславом Крисанем, який заявив, що очолюване ним підприємство недавно почало працювати та в грудні місяці провело перший вибух, що дало змогу використовувати гірничу масу.


Депутати районної ради висловлювали різні пропозиції стосовно вирішення даного питання. Так, Габріел Мкртчян, який обраний Райківською територіальною громадою та переживає за її долю, вніс пропозицію, щоб ТОВ «ГРАНТ КАР’ЄР» та керівництво Райківського підприємства зібралися за круглим столом та вирішили всі питання в рамках правового поля. Дана пропозиція була підтримана усіма членами комісії. Рішення має бути прийняте виключно в інтересах мешканців села Райки та для розвитку Бердичівського району, оскільки на даний час продукцію гірничого походження доводиться закуповувати у підприємств іншої області.

raykivska

raykivska1

raykivska2

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.