Християнська хода «Ні аборту!» — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Християнська хода «Ні аборту!»

06 трав. 2016 Римо-католицька громада Бердичева

28 травня 2016 року о 12:00 відбудеться християнська акція «Ні аборту»!


Римо-католицька громада м. Бердичева запрошує представників усіх конфесій, а також жителів та гостей міста прийняти участь у заході.


Хода розпочнеться о 12:00 біля костьолу Святої Варвари (вул. Європейська, 25) і звершиться о 13:00 біля Санктуарію Матері Божої Бердичівської (вул. Соборна, 25).
Мета даної ходи – привернути увагу городян до проблеми здійснення аборту, особливо у молодому віці, та до наслідків, які за ним слідують.
Зростання кількості абортів – не лише негативне явище для духовного життя, воно несе у загрозу у вигляді шкоди для здоров’я та зниження чисельності населення України.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.