Особовий склад Райківської виправної колонії №73 перевіряли на дисципліну — РІО Бердичів

Вівторок, 3 Серпня

Особовий склад Райківської виправної колонії №73 перевіряли на дисципліну

7 червня 2016 року в Райківській виправній колонії №73 проведено День дисципліни. Головуючим під час проведення даного заходу був старший інспектор (з професійної підготовки) відділу по роботі з персоналом управління ДПтС України в Житомирській області майор внутрішньої служби Анатолій Лагода.


У цей день було зібрано весь особовий склад установи, за винятком задіяного на виконання службових завдань, та проведено стройовий огляд, під час якого перевірено стан забезпеченості особового складу літньою формою одягу.


В класі зі службової підготовки персонал установи проходив тестування на знання функціональних обов’язків та нормативних документів, регламентуючих проходження служби в пенітенціарній системі.


Після теоретичних занять співробітники установи приступили до практичних, а саме здавали заліки з фізичної підготовки: біг на 100 метрів, підтягування та прийоми рукопашного бою.


Результати показали, що особовий склад колонії здатен виконувати покладені на них обов’язки.

Старший інспектор із контрольно-аналітичної роботи лейтенант внутрішньої служби Яницький О.І.

Фотогалерея


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.