Для переходу на спрощену систему оподаткування з ІV кварталу 2016 року заява подається не пізніше 15 вересня 2016 року — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Для переходу на спрощену систему оподаткування з ІV кварталу 2016 року заява подається не пізніше 15 вересня 2016 року

Бердичівська ОДПІ інформує, що платники податків, які бажають перейти на спрощену систему оподаткування з загальної, подають відповідну заяву до контролюючого органу за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Тобто, для переходу на спрощену систему оподаткування з 01 жовтня 2016 року останнім днем для подачі заяви є 15 вересня 2016 року.


До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.


Нагадуємо, що такий перехід можливий один раз протягом календарного року.


Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, платником податків дотримано вимоги, встановлені пунктом 291.4 статті 291 Податкового кодексу України.


Порядок подання платником інших податків і зборів заяви про перехід на спрощену систему визначено пп. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 ПКУ.

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.