В Бердичеві волонтерські ряди поповнюються — РІО Бердичів

В Бердичеві волонтерські ряди поповнюються

Для більшого розширення світогляду студентів та з метою виховання податкової культури молоді, 20 лютого 2017 року в актовій залі Бердичівської ОДПІ відбулася зустріч Самборської Ірини Володимирівни – начальника Бердичівської ОДПІ Головного управління ДФС у Житомирській області зі студентами спеціальності «облік та оподаткування» IІІ-го курсу Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. В зустрічі також взяла участь Жанна Михайлівна Блага – начальник управління податків і зборів з фізичних осіб, яка провела лекцію за програмою підготовки волонтерів податкової.

Начальник Бердичівської ОДПІ розповіла про фіскальну службу України та нашого краю. Вона ознайомила студентів із структурою, функціями та роллю фіскальної служби у наповненні державного та місцевого бюджетів. Ірина Володимирівна підкреслила, що за останній період у фіскальній службі України започатковано реформи та перехід до сучасних інноваційних методів роботи.


– Якщо в майбутньому ви захочете пов’язати своє життя із податковою системою, захочете працювати у фіскальній службі, то сьогодні вам необхідно наполегливо працювати, вчитись, багато читати і активно цікавитись законодавством, адже тільки в такому разі ви буде затребуваним фахівцями, які зможуть реалізовувати ті функції, які держава покладає на особовий склад відомства, – з такими словами звернулась до студентів начальник Бердичівської ОДПІ Головного управління ДФС у Житомирській області.


З діючою податковою системою, перевагами, недоліками та її реформуванням студентів ознайомила Жанна Михайлівна Блага – начальник управління податків і зборів з фізичних осіб.


Триває деклараційна кампанія – 2017, тому студенти стануть надійними помічниками податківців, запрошуючи громадян подати декларацію про доходи до 1 травня 2017 року.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.