Жителям села Хажин Бердичівського району нагадали правила пожежної безпеки — РІО Бердичів

Неділя, 18 Лютого

Жителям села Хажин Бердичівського району нагадали правила пожежної безпеки

3 лютого працівниками Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС Житомирщини спільно з представниками об’єднаної Семенівської сільської ради проведено пожежно-профілактичне відпрацювання с. Хажин. Під час відпрацювання здійснивши обхід житлових будинків, фахівці ДСНС звернули увагу господарів на дотримання вимог пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням, обігрівальними приладами та електромережею, на їх справність та своєчасний ремонт, захист підлоги перед топковим отвором.


Також у ході заходу працівники ДСНС у цікавій та ігровій формі розповіли дітям, яких правил безпеки необхідно дотримуватися в побуті та на вулиці, як діяти у разі виникнення надзвичайних подій на водоймах та при виявленні вибухонебезпечних предметів, як користуватися первинними засобами пожежогасіння. Зустрічі із рятувальниками є надзвичайно важливими, адже знання з питань безпеки життєдіяльності стануть дітлахам у нагоді в повсякденному житті.

Асенизатор

Khazhin1

Khazhin2

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

800 200 web baner

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.