Матір 10-річної бердичівлянки просить допомогти з лікуванням своєї донечки — РІО Бердичів

Неділя, 24 Червня

Матір 10-річної бердичівлянки просить допомогти з лікуванням своєї донечки

Ніколи не знаєш і не передбачиш, коли і з ким може трапитися біда. Сьогодні здорова людина вже завтра може бути хворою, а деякі мають проблеми з дитинства чи навіть з народження. Кажуть, що Бог дає людині такі випробовування, які вона може подолати. Та у випадках проблем зі здоров’ям самостійно пройти таке випробовування вкрай важко. І не важливо, доросла це людина чи дитина, в такі хвилини кожен потребує підтримки, як моральної, так і матеріальної.


Така ситуація склалася у сім’ї Федорчуків. Їхня 10-річна донечка Федорчук Вікторія Дем’янівна – інвалід з дитинства. У дівчинки вроджена вада розвитку сечовидільної системи. Лікарями київської клініки було встановлено повний точний діагноз: «Екстрофія сечового міхура. Мікроцистит. Стійке нетримання сечі. Вторинний хронічний цистит, пієлонефрит, латентний перебіг. Стан після хірургічної корекції». Дівчинка потребує дороговартісного хірургічного втручання та післяопераційної реабілітації.

Асенизатор


Оперативне втручання проводитиметься в межах V науково-практичної конференції з міжнародною участю «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку 2017», що проходитиме 6-7 квітня 2017 року.


Згідно підрахунків та попередньої калькуляції послуг вартість операції становить 123 тис. 176 грн.10 коп.


У сім’ї таких коштів немає, тому мама хворої Вікторії Дем’янчук Яна Володимирівна звертаються до усіх небайдужих до чужого горя людей з проханням допомогти з лікуванням її донечки.
У відділенні «Ощадбанку» в Бердичеві відкрито картковий рахунок, на який можна перерахувати кошти. Сім’я Федорчуків буде вдячна за будь-яку допомогу.


Усі документи, включаючи попередню калькуляцію послуг та реквізити для перерахування коштів, подаємо нижче.

 

Безимени 9

Безимени 5

Безимени 7

Безимени 11

Безимени 15

Безимени 3

 

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

chips den mista

Kramnicya

  • zahid bud
  • zahid bud1

nibulon1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • Omaks Centr800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.