Скоро бердичівляни отримуватимуть посвідчення водія в міській раді — РІО Бердичів

Четвер, 19 Квітня

Скоро бердичівляни отримуватимуть посвідчення водія в міській раді

Бердичівський центр з надання адміністративних послуг Бердичівський центр з надання адміністративних послуг

Бердичівляни вже потроху звикають до того, що багато із потрібних їм звичних послуг, пов’язаних з документами, надаються в одному місці – міській раді. Тут на першому поверсі під керівництвом Михайла Подоляна успішно функціонує центр з надання адміністративних послуг, працівники якого злагоджено і у відповідні строки не лише консультують громадян, але і допомагають їм з того чи іншого питання. Більше півсотні послуг надає дана структура, а незабаром планує цей список поповнити.

Як зазначив на засіданні виконавчого комітету міської ради Михайло Подолян, звітуючи про роботу даного центру за 2016 рік, адміністратори налагодили взаємодію з суб’єктами надання адміністративних послуг. У звітному періоді жителям міста було надано 9727 адмінпослуг, з яких найбільше, а це 4572, займають питання реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання особи, державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, оформлення земельних питань.

Асенизатор


ЦНАП займається довідками про квартирний облік, свідоцтвами про право власності на землю, будівельними паспортами забудови земельних ділянок, вклеюванням фото у паспорти бердичівлян тощо. Окрім того, адміністратори складають і постанови про адміністративні правопорушення, яких за минулий 2016 рік оформлено аж 840.


Найближчим часом згідно проекту рішення міської ради перелік послуг розшириться. Це буде і реєстрація актів цивільного, і видача посвідчення водія на право керування транспортним засобом, і державна реєстрація транспортних засобів…


Також в цей список буде включено і послуги з державного архітектурно-будівельного контролю. Це дасть можливість забудовникам нашого міста реєструвати декларації, що стосуються будівництва та готовності об’єкта до експлуатації, на місці, а не їхати для цього у Житомир.


З метою забезпечення належного надання адміністративних послуг на першому поверсі міської ради встановлено інформаційну стрічку, на якій розміщується інформація про роботу виконавчого комітету міської ради та інформація для жителів міста. А для зручного і швидкого обслуговування створено електронну чергу. Людина отримує запрошення на папері, а потім слідкує за табло, як черга просувається. Із районних центрів і міст обласного значення електронна черга запроваджена тільки в Бердичеві. Є ще в Житомирі, але там немає інформаційної стрічки.


Адміністратори забезпечені комп’ютерною технікою, але в майбутньому планується розглянути можливість придбання спеціального обладнання та програмних засобів, які використовуватимуться для оформлення та видачі паспортних документів, за рахунок міського бюджету.


До речі, сам ЦНАП спочатку фінансувався за рахунок держбюджету, а тепер послуги, що надаються бердичівлянам, фінансуються за рахунок міського бюджету, адже переважна більшість таких послуг для містян – безкоштовні. Планується і розширити територію центру у зв’язку зі збільшенням кількості адмінпослуг. Для цього хочуть задіяти і другий поверх міської ради.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.