Житомирський університет ім. І. Франка запрошує бердичівлян на конкурс з журналістики — РІО Бердичів

Вівторок, 3 Серпня

Житомирський університет ім. І. Франка запрошує бердичівлян на конкурс з журналістики

Кафедра «Видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології» Житомирського державного університету імені Івана Франка проводить 18.03.2017 року тренувальний творчий конкурс з журналістики.


Захід розпочнеться об 11.00 в аудиторії 101 навчального корпусу № 4 ЖДУ. Вхід або через центральний корпус (вулиця Велика Бердичівська 40), або з перехрестя вулиці Пушкінської та Червоного Хреста.


Запрошуються до участі у конкурсі випускники 11-х класів чи попередніх років, які планують вступати на журналістські спеціальності: «Журналістика», «Видавнича справа та редагування», «Реклама та PR».

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.