Бердичівські рятувальники провели профілактичні роз’яснювальні бесіди із мешканцями села Швайківка та Катеринівка — РІО Бердичів

Середа, 25 Квітня

Бердичівські рятувальники провели профілактичні роз’яснювальні бесіди із мешканцями села Швайківка та Катеринівка

16 березня рятувальники спільно із представники органів місцевого самоврядування, соціальними працівниками та представниками засобів масової інформації провели профілактичні роз’яснювальні бесіди із мешканцями села Швайківка та Катеринівка Бердичівського району.

Зокрема, особливу увагу рятувальники приділили навчанню основам пожежної безпеки в побуті найбільш соціально незахищеним верствам населення, які найчастіше зазнають негативних наслідків від необережної поведінки.


З дозволу господарів фахівці ДСНС оглянули стан печей, електро- та газових приладів та надали поради по безпечному їх використанню. Виявлені недоліки у житлових будинках співробітники ДСНС рекомендували власникам усунути в найкоротший термін, адже вони можуть призвести до виникнення пожежі. У домівках селян рейдовики залишили пам’ятки із правилами безпеки та номерами екстрених служб.


Також увагу мешканців представники ДСНС звернули на порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та недопущення випадків спалювання сухої рослинності на присадибних ділянках, оскільки проблема виникнення пожеж в екосистемах наразі особлива актуальна.


У місцевій школі та дошкільному закладі рятувальники провели з учнями лекцію про безпечні правила поводження в побуті та на вулиці, під час виявленні вибухонебезпечних предметів.

Фотогалерея

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.