Бердичівлянам пощастило: е-декларацій вони можуть подати до 1 травня 2017 року — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівлянам пощастило: е-декларацій вони можуть подати до 1 травня 2017 року

Ще зовсім недавно українці не переймалися заповненнями спеціальних документів, які нині відомі кожному під назвою «е-декларація», виносячи на поверхню майнові та фінансові статки, придбані чи подаровані речі, зароблені дружиною чи передані у спадок.


А тепер кожен депутат, держслужбовець, підприємець, загалом той, у кого є що показати людям і розповісти, проходять не зовсім приємну для них процедуру декларування. І хоч ввели її для того, аби боротися з корупцією, що «зашкалює» в Україні, та чомусь конкретні кроки по перевірці «чесних людей» в державі, які дивом заробили мільйони, а то й мільярди, не вживаються.


Нині ж, на ряду з вищою владою, подавати заповнені декларації зобов’язані представники органів місцевого самоврядування, і, знову ж таки, підприємці. Але цьогоріч така процедура була ускладнена цілим рядом проблем, що грали не на користь людей. Збої в системі, що перешкодили декларантам вчасно подати документи до 1 квітня, не на жарт злякали і обурили бердичівлян. Ще до засідання виконавчого комітету кожен бідкався, що матиме проблеми не по своїй вині і сплачуватиме штрафи за несвоєчасне подання декларацій.


Та на минулому засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що якраз проходило перед так званим «граничним» терміном подачі вищезазначеного документу, керуюча справами виконкому Надія Мохно озвучила гарну звістку і заспокоїла передчасно знервованих бердичівлян. Вона зазначила, що у зв’язку з проблемами у доступі до державного реєстру, строк подачі е-декларацій продовжений до 1 травня 2017 року. Та така гарна звістка дійсна лишень цьогоріч. Наступного року, якщо, звісно, проблем знову не буде, термін подачі залишиться незмінним. Хоча, як вказала присутнім Надія Мохно, у нашому місті держслужбовці і депутати з поставленим завданням справилися на всі 100%, причому своєчасно.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.