13 квітня перекриють колії перегону Бердичів-Михайлінки — РІО Бердичів

Неділя, 21 Січня

13 квітня перекриють колії перегону Бердичів-Михайлінки

До відома бердичівлян!
Козятинська дистанція колії повідомляє, що згідно з планом 13 квітня 2017 року з 6 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. будуть виконуватися роботи з реконструкції непарної колії перегону Бердичів - Михайленки.

На період виконання ремонтних робіт буде проводитись періодичне перекриття залізничного переїзду 30 км перегону Бердичів - Михайленки для руху автотранспорту.


Просимо врахувати тимчасове перекриття переїзду, а також користуватись об’їздом через шляхопровід 26 км (вулиці Білопільська та Семенівська (Шелушкова)). Рух транзитного транспорту встановлено через об’їзну дорогу м. Бердичева.
Управління ЖКГ

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.