Поліцейські забезпечуватимуть порядок під час Великодніх свят — РІО Бердичів

Четвер, 19 Квітня

Поліцейські забезпечуватимуть порядок під час Великодніх свят

14 квіт. 2017 Бердичівський відділ поліції ГУНП в Житомирській області

У Великодні дні поліція Бердичівщини працюватиме у посиленому варіанті несення служби, аби забезпечити належний правопорядок та безпеку усіх жителів району.


Інструктаж правоохоронців, які заступають на патрулювання міста Бердичева та району, провела начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко, яка чітко визначила кожному наряду маршрут, проінформувала про оперативну обстановку в місті, роз’яснила, як діяти в тій чи іншій ситуації, на що варто звертати увагу під час чергування, та наголосила на головному – недопущення скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень на території патрулювання.

Асенизатор


Завданнями поліцейських будуть організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганств, розпиття спиртного та інших можливих правопорушень.

Особлива увага поліцейських буде спрямована на припинення порушень публічного порядку провокативного характеру, на виявлення підозрілих предметів, що можуть становити суспільну загрозу, та недопущення конфліктних ситуацій між представниками різних конфесій або політичних сил.
Починаючи з 14 по 16 квітня за безпекою мешканців Бердичівського району стежитиме вдвічі більше патрулів. Нести службу правоохоронцям допомагатимуть члени громадських формувань.

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.