Вівторок, 30 Трв

На Бердичівщині Великодні свята пройшли без грубих порушень правопорядку

18 квіт. 2017 Бердичівський відділ поліції ГУНП в Житомирській області

У день Великодню та під час святкових вихідних правопорядок і публічну безпеку на вулицях міста та районну охороняли понад 120 поліцейських.


Загальна кількість зареєстрованих подій за минулі святкові та вихідні дні, у порівнянні з буденними, не збільшилася.


Загалом за вихідні та святкові дні до Єдиного обліку працівниками Бердичівського відділу поліції зареєстровано 67 повідомлень, 11 із них - з ознаками кримінальних правопорушень. Серед них шахрайство, крадіжки, порушення правил дорожнього руху, та інші.


За словами начальника Бердичівського відділу поліції Ольги Зінченко, грубих порушень громадського порядку під час Великоднього святкування та вихідних днів не зареєстровано. Під час проведення богослужінь та святкових заходів поблизу культових споруд і на вулицях населених пунктів працювали посилені поліцейські патрулі.

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.